Arşiv

Haziran, 2011 için arşiv

Yeni nesil passat sınıfının en güçlüsü olmaya şimdiden aday.Yenilenen dış tasarımıyla eski görüntüsünden biraz daha uzaklaşan passat güçlü motoruylada dikkat çekiyor,1.8,2.0,motor seçenekleri bulunuyor.fiyat olarak 45 bin tl den başlayarak en üst sekment te 105 bin tl ye kadar çıkabiliyor.
Devamını Oku …»

Haz 30th, 2011 | Filed under Volkswagen

Mercedes Benz’in SUV sınıfında Türkiye’de en geniş kitleye ulaşan modeli olan M Serisi’nin üçüncü nesli kasım ayı sonunda Türkiye yollarında görücüye çıkıyor. Yeni M Serisi, şimdiye kadar üretilmiş en dengeli ve modern SUV.

Yeni M Serisi, selefiyle aynı dingil mesafesine sahipken aracın yüksekliği 8 mm azaltılarak ağırlık merkezi aşağıya düşürülmüş. Motor kaputu, çamurluklar ve akslarda alüminyum, kokpit taşıyıcısında ise magnezyum malzemeler kullanılmış. Aracın tasarımında da aerodinami ön planda tutularak 0.32Cd’lik sürtünme katsayısıyla SUV sınıfının en iyi değeri sağlanmış. Sürtünme katsayısındaki bu başarıyla yakıt ekonomisi sağlıyor. Tümüyle yenilenen iç mekanda alıştığımız Mercedes-Benz tarzından biraz değişik tasarlanmış. Orta konsolda ise 6 farklı ayar imkanı veren arazi ve asfalt sürüş destek sistemi yeralıyor. Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni M Serisi’nde standart olarak Adaptive Curve System, 4MATIC, 7G-Tronic Plus ve Start/Stop sistemleri yeralıyor.
Devamını Oku …»

Haz 30th, 2011 | Filed under Mercedes Benz

Renault Megane’ın coupe-cabrio modeli 70 bin TL fiyat etiketiyle Türkiye’ye geldi. Renault’dan yapılan açıklamaya göre, 110 beygir güç üreten 1.5dCi motorla sahip.

Fransa’da Renault’nun Douai fabrikasında üretilen otomobil, coupe modunda segmentinin en büyük 21 saniyede açılabilen cam tavanına sahip.

Devamını Oku …»

Haz 14th, 2011 | Filed under Renault
resim