2009 yılının son otomobil kampanyaları

2009 yılının sonlarında doğru Otomobil Firmaları satışa yönelik kampanyalarının yanı sıra “kış bakım” ve “test sürüşü” kampanyaları da yurt dışı tatilleri gibi farklı hediye seçenekleride sunuyor. İşte otomobil firmalarının tüketiciye sunduğu diğer sırsatlar.

2009 yılı kampanya

Peugeot: Peugeot da 31 Aralık tarihine kadar test sürüşüne katılan müşterilerine 407 modelinde 2 bin TL takas ile bin TL “blue lion” indirimi imkanı sunuyor. Peugeot, ayrıca bazı ticari ve binek araçlarda 28 bin TL kredi, 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz oranıyla kredi seçenekleri ile müşterilerine ulaşıyor.

Ford: Ford Otosan da kuruluşunun 50’inci yılına özel olarak yeni bir indirim kampanyası ile tüketicilere farklı seçenekler sunuyor. Ford Otosan, kampanya kapsamında 5 bin TL’ye varan indirimlerle 50 aylık ödeme planı ve aylık 500 TL ödeme planı çıkartıyor. Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya içersinde 50 ay garanti ve “yol yardım hizmeti” de yeralıyor.

Fiat: sektördeki 110’ncu yılını otomobil ve ticari arabalarda yüzde 11 indirimle kutluyor. Ayrıca Fiat Finans’tan 11 bin TL kredi için 11 aylık ödemelerde faiz uygulamıyor. Binek araçlarda Linea, Grande Punto ve Albea Sole modellerini kapsayan kampanyada 3 yıl veya 150 bin kilometre garanti veriliyor.

Renault: Renault da Clio HB, Clio Grand Tour, Laguna (tüm modeller), Megane HB, Megane Coupe, Symbol modelleri için 2 bin TL takas avantajı sunuyor. Renault ayrıca “gençliğin önüne kimse geçemez” kampanyası kapsamında yetkili satıcılara götürülecek “hediye çekleri” vasıtasıyla, Laguna, Laguna Coupe ve Koleos’un tüm versiyonlarında 4 bin TL, Symbol, Megane Hatchback, Megane Coupe, Megane Sport Tourer, Clio Hatchback, Clio Grand Tour ve Grand Scenic’in tüm versiyonlarında 2 bin TL indirim imkanı sağlıyor.

Hyundai : Türkiye’deki 19’ncu yılını kutlayan Hyundai ise müşterilerine günde 19 TL’ye araç sahibi olma fırsatı sunuyor. Accent Era dahil olmak üzere, Matrix, i20 ve i30 modellerinde geçerli olacak kampanyada, modele göre belirlenen peşinatla anlaşmalı kurumlarda 36 aylık yüzde 0,90 faizle özel kredi kullanımıyla günlüğü 19 TL’ye söz konusu otomobil modellerinden birine sahip olunabiliyor.

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim