2010 Mart Ayı Araba kampanyaları

Volkswagen’den 60 ay vadeli satış kampanyası

Alman araba markası Volkswagen’in binek araba modelleri Passat, Passat Variant ve Touran’da Mart Ayı sonuna kadar uygulanan indirimin yanı sıra, 60 aya varan vade fırasatı sunuluyor. Volkswagen’in sedan modeli Passat’ın 1.6 motor hacimli Trendline donanım paketli versiyonu 42 bin TL’den, station versiyonu olan Passan Variant’ı 52 bin 400 TL’den, MPV (Multi Panelvan) modeli Touran’ın 1.6 litrelik Funciton paketli versiyonunu ise 38 bin 600 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kampanya kapsamındaki otomobiller ABS fren sistemi ESP denge stabilize programı, EBD fren dağılım sistemi ve 6 hava yastığı gibi güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Seat Ibiza’da 1.500 TL’lik indirim

Doğuş Otomotiv’in çatısı altındaki Seat, Ibiza ‘Ok Tasarımlı’ modeli için bin 500 TL’lik indirimli.

Seat’ın B segmentinin temsilcisi Ibiza’nın 1.4 85 beygirlik motor seçeneğinde geçerli olan indirimle birlikte Reference versiyonu 26 bin 700 TL’lik fiyatıyla satışa sunuluyor. Seat’ın “Ok Tasarım” olarak adlandırdığı yeni tasarımının yanı sıra ABS fren sistemi, sürücü yolcu ön hava yastıkları, direksiyon kumandalı CD/Mp3 çalar, ESP ve yokuş kalkış asistanı gibi (Hill Holder) donanımlarıyla beyeni topluyor.

Geely’de fiyatlar 18 bin TL’den başlıyor

Türkiye’de Anadolu Grup güvencesinde olan Çinli Otomobil markası Geely, Mart Ayı boyunca cazip fiyatlarla satışa sunuyor. Sedan modeli Echo Mart Ayı boyunca 18 bin 290 TL’ye, C segmentinde bulunan modeli Familia ise 21 bin TL’den satışa sunuluyor. 100 bin kilometre yada 3 yıl garanti kapsamında olan Geely modellerinde EBD destekli ABS fren sistemi, sürücü ve yolcu hava yastığı, elektrikli ön ve arka camlar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, klima, alaşımlı jantlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, Radyo CD çalar standart olarak yeralıyor.

Renault’dan 2 bin TL’yi bulan indirimler

Renault Mart ayı boyunca bazı modellerinde 2 bin TL’ye varan indirimin yanı sıra kasko ve periyodik bakım hediye ediyor. Fransız otomobil markası Renault’nun Bursa’daki fabrikasında ürettiği modeli Fluence’le birlikte 1 yıllık Renault kasko ve 1 yıllık periyodik bakım hediye ediyor. Ayrıca Mart Ayı boyunca Symbol, Clio HB, Clio Grand Tour, Megane HB, Megane Coupe, Megane Sport Tourer, Grand Scenic ve Laguna’da 2 bin TL indirim fırsatı sunuluyor. Buna ek olarak Symbol, Clio HB, Clio Grand Tour, Megane HB, Megane Sport Tourer ve Grand Scenic modellerinde indirimli anahtar teslim fiyatlarının üzerine 1000 TL en indirimli ileri teslim kampanyasıyla satışa sunuluyor.

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim