Chery Tiggo3 İndirimli Fiyatları

Chery Tiggo3 satın almak isteyen ilk 359 kişi 5 bin TL özel indirim fırsatından yararlanıyor.

Güvenlik testleri İngiliz Hükümetine bağlı resmi onay kuruluşu VCA (Vehicle Certification Agency) tarafından yapılan, Çin’in bir numaralı otomobil devi Chery, Mermerler Otomotiv güvencesiyle girdiği Türkiye pazarında iddialı çıkışını devam etdiriyor. Türkiyeli Chery, 30 Eylül’de sona erecek ÖTV indirimini kendi kampanyalarıyla da destekleyerek, tüketiciye cazip imkanlar sunuyor. Chery’nin Tiggo3’ lere özel kampanyasında, 359 şanslı tüketici, Tiggo3 modelini 5 bin TL indirimli satın alma imkanın sahibi olacak.

Chery Tiggo3 119 beygir güç üreten 1,6 litrelik benzinli motor, 5 ileri manuel şanzıman, Forza ve Lusso alternatifleriyle 2 değişik donanım seçeneği bulunan Tiggo3 Türkiye pazarında kısa zamanda özel bir yer buldu. Yol bilgi ekranı, sürücü ve yolcu hava yastığı, fren yapılması halinde gücün ön ve arkadaki akslara dengeli şekilde dağılmasını ve böylece güvenli fren yapılmasına yardımcı olan EBD sistemi, ABS, elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar, immobilizer, klima gibi özelliklerin standart olarak sunuluyor.

Chery Tiggo3 Forza 34 bin 990 TL, Chery Tiggo3 Lusso ise 35 bin 990 TL anahtar eteslim satış fiyatları satışa sunuluyor.

Chery Tiggo3 Kampanyalı Fiyatları

Chery Tiggo3 Kampanyalı Fiyatları Sıfır Araba Fiyatları Araba Fiyatları Otomobil Oto Araba Arabalar

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim