İkinci El BMW 7 Serisi

2001 yılında satışa sunulan BMW 7 Serisi 2005 ilkbaharında, lüks sınıfa bir kez daha yeni bir standart getirdi. Daha az olan yakıt tüketiminin yanında gösterdiği yüksek performans, iDrive kontrol sistemi, zenginleşen donanım, şasi ve süspansiyonun optimizasyonuyla BMW 7 Serisi liderliğe oynadı.

BMW 7 Serisi Artıları: Yüksek kaliteli malzeme kullanımı, Geniş iç mekan hacmi, mükemmel işçilik, Frenler, Konforlu süspansiyonlar, Kabin içi gürültüsü yok denecek kadar az, Rahat koltuklar, Çok iyi çalışan klima, Modern motorlar, Güvenli sürüş karakteri.

BMW 7 Serisi Eksileri: Çok fonksiyonel olamamsı, Karmaşık kokpit yapısı, Yetersiz istiap haddi, Yüksek alım satım ve bakım maliyeti.

BMW 7 Serisi Çıkardığı Tipik Sorunlar: Elektrik arızası, Fren arızası, Rot kollarında bozulma

Önerilen Motor Seçenekleri Ve Yakıt Tüketimi

-3.0 litre turbo dizel, 218/231 HP gücünde: Çekiş gücü mükemmel olan altı silindirli modern motorun güç dağılımı da mükemmel. Ortalama 9.5 lt/100 km yakıt tüketiyor.

- 3.6 litre benzinli, 272 HP gücünde: Yüksek performanslı V8 motorun altı kademeli otomatik şanzımanla uyumu mükemmel. Ortalama 15 lt/100 km yakıt tüketiyor.

- 3.0 litre benzinli, 231/258 HP gücünde, Sportif bir sese sahip altı silindirli ve esneklik değerleri oldukça iyi. Ortalama 13.5lt/100 km yakıt tüketiyor.

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim