2010 Chery Kimo Fiyatları

2010 Chery KIMO 1300cc Forza
ÖTV ve KDV Hariç Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 10.510 TL.
ÖTV ve KDV Dahil Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 18.975 TL
ÖTV ve KDV Dahil Kampanyalı Satış Fiyatı:16.990 TL.

2010 Chery KIMO 1300cc Lusso
ÖTV ve KDV Hariç Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 11.747 TL.
ÖTV ve KDV Dahil Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 20.485 TL
ÖTV ve KDV Dahil Kampanyalı Satış Fiyatı:18.990 TL

Chery Kimo da tiptronik şanzıman ve dizel motor seçeneği de opsiyon olarak arab severlere sunulacak. B segmentinde bulunan araç, özellikle şehiriçinde Chery’nin önemli kozu olacak.

Chery Kimo’da sürücü ve yolcu hava yastıkları, klima, elekrikli ön ve arka camlar, elektrik kumandalı ısıtmalı yan aynalar, park sensörleri, fonksiyonel gösterge paneli, port bagaj tutacakları gibi özellikler de bulunmaktadır.

chery kimo

Chery Kimo Fiyatları Araba Arabalar Otomobil Oto Araba Fiyatları Çin Arabaları

  1. Bahtiyar Poyraz
    Oca 27th, 2010 18:11

    Değerli yetkililer ne kadar güzel bir öz veri ve çaba göstererek bu araçları türkiyeye getirmişsiniz..sizlerden allah razı olsun..üstatlar be sadece bie şey öğrenmek istiyorum .malum şimdi ekonomi devrinde yaşıyoruz.ben sizlerden şunu öğrenmek istiyorum lütfen bu aracı nasıl alabilirim.örneğin hemen banka kredisiylemi.veya nasıl bir peşinatlamı veya senetlemi.yani nasıl oluyor günde on lirayla araba satıyorsunuz .anlayamadığım ödeme şekli .lütfen açık detaylı yardımcı olursanız inanın hemen bir tane almayı düşünüyorum.cevabınızı bekliyeceğim.saygılarımla..allah hayırlı satılar versin..

  2. arzu
    Oca 29th, 2010 20:57

    afrkadaşıma katılıyorum bende almak istiyorum ama ayrıntılı bilgiye sahip değilim kimo modelini çok beğendim tam istediğim bigi bi araç nasıl alabiliriz ara ödemelr varmı banka kredisiylemi nasıul satılıyo bu günde 10 tl araba bilginize sunuyorum şimdiden teşekkürler

resim