Fiat Ticari Araçlarda Kaçırılmıyacak Kampanyalar

Fiat Ticari Araçlar, 31 Mart tarihine kadar sürecek yeni kampanda Fiat markalı yeni bir hafif ticari araca sahip olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Kampanya içersinde Fiat Fiorino Combi ve Fiat Ducato modellerinde KDV’yi karşılayan Fiat Ticari Araçlar, 9 bin TL’yi aşan indirimler sunuyor.

Eğer satın alma tercihini Yeni Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo Classic’ten yana kullanırsanız Fiat tüm müşterilerine, standart olarak 3 yıl/150 bin km garanti avantajı sağlanıyor. 31 Mart tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında tüm Fiat ticari araç modellerine Fiat Finans’tan % 0.95 faizle kredi kullanarak 48 ay vade ve 390 TL’lik taksitlerle sahibi olma imkanı sunuyor.

Mart ayı kampanyası kapsamında Yeni Fiat Doblo Cargo 22 bin 900 TL, Fiat Doblo Classic Cargo 23 bin 10 TL, Fiat Fiorino 19 bin 290 TL, Fiat Scudo 36 bin 620 TL’den; Fiat Ducato ise 33 bin 340 TL’den başlayan anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 2010 yılında araç satın alma tercihini Yeni Fiat Doblo, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo Classic’ten yana kullanacak tüm müşteriler ise araçlarına 3 yıl/150 bin km garanti ayrıcalığıyla sahip oluyor.

Diğer yandan tüm modeller için Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Fiat Finans’tan % 0,95 faiz, 48 ay vade ve 390 TL’lik taksitlerle satın alma kolaylığı da yine Fiat Ticari Araçlar’ın Mart ayı kampanyası kapsamında bulunuyor.

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim