Yeni Geely Emgrand EC7

Geely Emgrand EC7 modeli, motor yönetim sistemi, fren ve yakıt sistemi, elektrik ve elektronik kontrol üniteleri gibi son derece kritik konularda Bosch, Valeo, Delphi gibi pek çok dünya devi teknoloji şirketiyle oluşturulan işbirlikleri sonucu üretilmiştir.

Geely Emgrand EC7, Avrupai ve modern tasarımı, geniş iç hacmi, yaşattığı sürüş keyfi, teknolojisi, güvenliği ile bir C segment arabanın sunabileceğinden çok daha fazlasını vaadediyor.

Yeni Geely Emgrand EC7 Resimleri Araba Arabalar Oto

Geely’nin C segmentteki prestijli modeli Emgrand EC7’de, dış tasarımla mükemmel bir uyum sağlayan iç bölümün akıcı ve zarif tasarımı, yüksek kaliteli malzemelerle bir araya gelerek bu sınıftaki modellerde az görülen bir kalite duygusu yaratıyor.

Geely Emgrand EC7, 680 lt.’lik bagaj kapasitesiyle sınıfındaki en geniş bagaj hacmine sahip araba. 2,650 mm’lik dingil mesafesi ve üstün gövde genişliği sayesinde Emgrand EC EC7, hem sürücü hem de yolcuları için son derece rahat bir kabin içi ortam sunuyor. Geely Emgrand EC7 ayrıca 4,635 mm’lik uzunluğu ile segmentindeki en uzun otomobil. Daha çok ailelerin tercih ettiği bu segmentte bu çok önemli iki noktada en iyi değerlere sahip olmak, Emgrand EC7’yi sınıfının en cazip arabasından biri haline getiriyor.

  1. halil cüneyt akkor
    Eki 7th, 2011 18:40

    amcam ec7 preinyumu çok begenmiş yanlız alırsa logosunu degiştirecekmiş…….

resim