2011 Hyundai Accent Verna

Hyundai’nin en çok satan modeli olan Accent 2011 yılında yeni yüzüyle satışa sunulacak. Yeni Hyundai Accent Verna, Hyundai Genesis’e benziyen tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bazı ülkelerde Verna adıyla satılan ve satılacak araba LED teknolojine sahip sinyalleri, iddialı ön tasarımı ile beğeni topluyor.

Yeni Hyundai Accent’in boyutları da büyüdü. Dingil mesafesi 2570 mm’ye çıktı. Ayrıca uzayan dingil mesafesi ve yapılan yeniliklerle titreşim, gürültü ve sertlik miktarı en aza indirildi.

Yeni Hyundai Accent’te yeni motor ve bunların başında 1.4 litrelik 106 beygir ve 135 NM tork üreten benzinli motor geliyor. Bu motor 100 km’de 5.7 litre yakıt tüketiyor. Bu motor seçeneği istenildiğinde 4 oranlı otomatik vitesle tercih edilebiliyor. Otomatik vites seçeneği 6.2litre/100 km yakıt tüketiyor.

Diğer bir benzinli motor seçeneği ise 1.6 litre bu motor 121 beygir ve 155 Nm tork üretiyor. Bu motor da otomatik vites ile de tercih edebiliyorsunuz.

2011 Model Hyundai Accent Verna Resimleri Araba Arabalar Oto

  1. vakkas
    May 18th, 2010 08:55

    öncelikle iyi günler dileklerimle başlar işlerinizde başarılar dilerim.ben Gaziantep Sağlık Müdürlüğünde Memur ve özürlü olarak çalışmaktayım.2005 yılında accent admire 1.6 otomatik şanzıman araç aldım.uzun yolda,otomatikte 4 vites yetersiz kalıyor motor devir yükseliyor vites istiyor bu nedenle motor çok bağırıyor ve zorlanıyor.örneğin volkswagen’de trptonik otomatik şanzıman 7 ileri çok randımanlı çalışıyor.hyundai’de ayni teknoloji olması gerek,accent era dizel’de 4 vites otomatik şanzıman var ayni sorunu yaşıyor.düşüncem bu kadar iyi günler dileklerimle.

resim