Yeni 2010 Hyundai Santa Fe

Hyundai Santa Fe, iç ve dış görünümünde, motorunda ve şanzımanında yapılan yeniliklerle ve artırılan güvenlik özellikleriyle Türkiye’de satışa sunuldu.

Santa Fe’nin yeni 2.2 litrelik motoru artık 3800 d/d’de 197 HP maksimum güç ve 1800-2500 d/d arasında 422 Nm maksimum tork üretiyor. Bu motor, Hyundai’nin yeni 6 kademeli Shiftronic şanzımanıyla sunuluyor. Bu şanzımanla 0-100 km/s hızlanmasını 10,2 saniyede gerçekleştiren yeni Santa Fe’nin maksimum hızı ise artarak 190 km/s’ye yükseltildi.

Beş kişilik Santa Fe Style’ın 100 km’deki ortalama 7,2 litre yakıt tüketirken CO2 emisyon değeri ise kilometre başına 194 gram.

Hyundai Santa Fe’de Style ve Style Max olmak üzere iki donanım paketi sunuluyor.

Beş kişilik Style donanımında EBD (Elektronik Kontrollü Fren Gücü Dağılımı)destekli ABS, aktif gergili ön emniyet kemerleri, boyun yaralanmalarını önleyen aktif ön koltuk başlıkları, darbe anında katlanan direksiyon mili ve otomatik açılan kapı kilitleri, ESP (Elektronik Stabilite Programı), TCS (Savrulma ve Patinaj Önleme Sistemi), immobilizer, sürücü, ön yolcu ve yan havayastıkları, ön ve arkada devrilme sensörlü perde havayastıkları, 60/40 oranında katlanan arka koltuklar, AQS (Hava Kalitesi Kontrol Sistemi), Park Mesafe Kontrol Sistemi bulunuyor.

Yenilenen Hyundai Santa Fe Style 110 bin TL anahtar teslim satış fiyatı ile satışa sunulurken yedi kişilik Style Max ise 113 bin 500 TL. anahtar teslim satış fiyatı ile satışa sunuluyor.

Yeni 2010 Hyundai Santa Fe Fiyatları Araba Fiyatları Araba Arabalar

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim