2011 Model Kia Soul Fiyatları

2011 model Kia Soul X-Pect 1,6 lt. dizel düz vites versiyonu 47,250 TL, X-Pect otomatik vites versiyonu 50,250 TL ve X-Tra otomatik vitesli versiyonu ise 56,500 TL’lik fiyat etiketiyle Türkiye’de satışa sunuldu. Amerika’da tasarlanan, Kore’de geliştirilen ve Avrupa’da son halini alan Kia Soul, her yönüyle benzersiz bir tasarıma sahip.

Kia, Soul modeli ile özellikle gençlere ve kendini her yaşta genç hissedenlere hitap ederek, pek çok otomobilseveri Kia markası ile tanıştırmayı hedefliyor.

Kia Soul Türkiyede 1,6 lt. 128 ps dizel motor, düz ve otomatik vites seçeneği, X-Pect ve X-Tra olmak üzere iki farklı donanım paketi ile satışda. 128 ps güç üreten dizel motor, Kia’nın Almanya, Russelsheim’daki teknoloji merkezinde tasarlandı ve üretildi. Bu güçlü motor, 4000 dev dak’da maksimum 128 ps güç üretirken, 1900- 2750 dev / dak’da 260 Nm tork üretiyor.

Kia Soul 1,610 mm’lik son derece yüksek bir tavan hattına ve 2,550 mm’lik bir dingil mesafesine sahip Kia Soul, 4,100 mm uzunluğu ile kullanıcılarına kendinden daha büyük boyutlara sahip otomobiller kadar, hatta pek çoğundan çok daha geniş bir kullanım alanı sunuyor. Araba, aynı zamanda 340 lt’lik oldukça geniş bir bagaj kapasitesine de sahip.

Sunduğu iddialı teknik özellikleri ve benzersiz aktif ve pasif güvenlik donanımlarıyla Soul, kullanıcıları sadece göz alıcı tasarımıyla cezbetmekle kalmıyor ayrıca onlara satın alma kararlarını etkileyecek çok sayıda cazip özellik sunuyor. Zengin güvenlik özellikleri ile Kia Soul, Euro NCAP tarafından yapılan çarpışma testleri sonucunda 5 yıldız aldı.

Konfor ve kullanım rahatlığı sunan özellikler arasında otomobile anahtarsız giriş imkanı sağlayan Akıllı Anahtar, kabin aynasının monitör olarak kullanıldığı geri dönüş kameralı ve ultrasonic sensörlü park destek sistemi, otomatik klima, 18” alaşım jantlar, bluetooth handsfree telefon kiti, USB, AUX ve iPod bağlantıları, cruise kontrol, müziğe göre renk değiştiren ışıklı hoparlörler, deri direksiyon simidi ve vites topuzu, sunroof, elektrokromik dikiz aynası standart olarak yeralıyor.

Hem sürücü hem de yolcular için mükemmel bir sürüş deneyimi sunan Kia Soul’de son teknoloji ürünü çok sayıda güvenlik sistemi ve donanımı standart olarak sunuluyor. Kia Soul ile birlikte standart olarak sunulan aktif güvenlik teknolojileri arasında EBD destekli ABS fren sistemi, ESP, ESS ( Ani fren uyarı sistemi ), BAS ( Fren destek sistemi ), aktif ön koltuk başlıkları, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları olmak üzere 6 adet hava yastığı gibi farklı güvenlik donanımları yeralıyor.

2011 model kia soul resimleri fiyatları araba arabalar kia

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim