2012 Model Maserati GranTurismo S Automatic Fiyatı

Daha önca 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Maserati GranTurismo S modelinin Automatic kodlu yeni versiyonu, 2 adet ithal edilecek olan Maserati GranTurismo S 300 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunulacak.

Maserati GranTurismo S Automatic, ZF tarafından geliştirilen 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımanın ve 4.7 litrelik 440 HP güç ile 490 Nm tork üreten V8 motorun birlikteliğini simgeliyor. Quattroporte Sport GT S’te olduğu gibi takdir toplayan ve manuel modda kullanımda gaza tam basılarak vites küçültme gibi işletim operasyonlarından arındılarak daha hızlı ve sarsıntısız vites değişimleri sağlayan yeni şanzımanlı Maserati GranTurismo S Automatic, sürekli ayarlanabilir amortisörlere sahip Skyhook süspansiyon sistemiyle de rakipleri karşısında bir adım daha önde.

Daha önceki Maserati modellerinin tasarımlarına paralel biçimde otomobilin hemen fark edilmesini sağlayan sportif ve çarpıcı bir tasarıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip kapı eşikleri ve Trident tasarımlı yeni tip 20 inç’lik jantlarıyla dikkat çekiyor. Daha da zenginleştirilerek kuvvetlendirilen bir donanıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic’te standart olarak sunulan Bluetooth ve isteğe bağlı olarak sunulan iPod arayüzü gibi unsurlar, Maserati Multimedya Sistemi’ni tamamlayıcı diğer modern teknolojiler arasında bulunuyor.


2012 model maserati gran turismo s automatic resimleri araba rabalar otomobil oto fiyatları

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim