Arşiv

Arşiv ‘Bentley’ Kategorisi

Bentley, geleneklere uygun olarak katlanır bir kumaş tavana sahip olan dört kişilik lüks üstsüzde, coupe kardeşle aynı motor yeralıyor. 575 HP gücündeki 6.0 lt’lik çift turbo beslemeli W12 motor, 2495 kg ağırlığındaki Continental GTC’yi 314 km/s maksimum hıza ulaştırırken, 0-100 km/s hızlanmasını 4.8 saniyede tamamlıyor.

Yeni nesille birlikte eskiden gücü ön ve arka tekerlekler arasında eşit olarak dağıtan 4 tekerlekten çekiş sisteminde de değiştirilmiş. Buna göre daha fazla sportiflik hissi verilmesi ve arkadan itiş ağırlıklı sürüş özellikleri sunulması için bundan böyle gücün yüzde 60’ı arka tekerleklerden alıyor.

Devamını Oku …»

Eyl 21st, 2011 | Filed under Bentley

Bentley’ in performans ve benzersiz lüks iç mekanı araç üretim becerileri katılan Mulsanne modeli markanın yeni amiral gemisi oldu. İsmini Lemans 24 saat yarışlarındaki ünlü Mulsanne dönemecinden olan Mulsanne de bulunan v8 ikiz turbo şarjlı motor 505 geygir gücünde. Yeni Mulsanne nin fiyatı 558 bin ile 622 bin euro arasında değişiyor.

Devamını Oku …»

Mar 20th, 2011 | Filed under Bentley, Dünyanın En Pahalı Arabaları

Dünyanın en güçlü ve en hızlı üstü açık modeli olan Bentley Continental Supersports Convertible 2010 Cenevre Motor Show’da görücüye çıkacak. Continental Supersports Convertible 621 HP gücünde, ikiz turboşarjlı W12 motorla donatılmış yeni Supersports Convertible, şimdiye kadar üretilmiş ‘en hızlı ve en güçlü’ Bentley modeli.

Devamını Oku …»

Şub 19th, 2010 | Filed under Bentley

Bentley Continental GTC Speed, yenilenen dış görünüşü, 600 HP beygir motor gücü, yeni seramik frenler, 322 km/h üst hız limiti, Camgöbeği gibi değişik iç renk seçenekleri ile aristokrat ruhunu dışa vuran özel bir otomomobil dir.Açılır kapanır tavanı ile hem kışlık hem yazlık iki seçeneği birden sunar. Bentley Continental GTC Speed 2010 yılında otomobil pazarına çıkması beklenmektedir. Böyle bir araba istiyorsanız ve paranız varsa beklemeye değer bence. Bentley Continental GTC Speed diğer modellerden ayıran en büyük özelliği diğerlerine göre daha fazla opsiyonel seçeneğe sahip olması dır.

2010 bentley continental gtc

Devamını Oku …»

Mar 8th, 2009 | Filed under Bentley
resim