Arşiv

Arşiv ‘Daewoo’ Kategorisi

GM Daewoo bir üretim uyarlamasına yakın olan arka-tekerlek-sürüş ürünü, ilk bir anlık görüntüye GM Daewoo’nun, onun kaliteli büyük sedanı olarak neye takip ediyor olduğunu izin verir. GM Daewoo’nun gelecek amiral gemisi, arıtma, emniyetin üst bir düzeyine gnişliğe, ve ferahlık, yer vermektedir.
“L4X, gerçek kaliteli sedanın, ne olmalı olduğunu örnekler. O, onun parçasının en esaslı faziletlerinde iyi olur” Michael Grimaldi, GM Daewoo’nun başkan ve CEOi dedi. “Örneğin, onun, parça-önde olan iç boşluğu var, ve arka oturacak yeri, teselli eder”.
ve, ekledi, “Bizim en son gösteri arabamız, sadece gösterişli değildir, o hem de, en çok tatmin etmesi için rahat özellikleri ve lüks randevularının bir birliğinin, Koreli tüketicileri pişirdiğine teklif eder.
L4X, düzgün-kaydıran beş-vitesli otomatik bir aktarmayla denk olmuş olan güçlü bir 3.6-litre V-6ı powerplantıyla gelir. Sanat alaşım motorunun durumu, gücü 6,500 rpm ve 34.7 kg.de 258 hpin torkunu oluşturur, 3,200 rpmde m’dir.
Ne, dışarı üst biniş bakımından L4X standını yapar, ve tutma, bir sınıf en uzun-içiyle 3,009 mm dingil açıklığı, dünya çapında yapısal sertlik ve ileri bir arka-tekerlek-sürüş sistemi birleşilen onun keskinleştirilen şasi dinamiğidir.
Diğer kaliteli sedanların dışında onu koyacak olan onun zarif dış tasarımı, genişleyen tekerlek kemerleri ile vurgulanan gerilen bir siluet ve geniş bir duruş ile tanımlanır. Daha uzun arka kapıları, kapsamlı bir roofline ve önemli tekerlek ve lastik paketi tarafından vurgulanan dramatik oranlara anahtardır. Koreli büyük sedanların arasında en uzun dingil açıklığının sonucu olarak, tekerlekler, arabanın çok köşesine hareket edildi.

daewoo l4x

Devamını Oku …»

Mar 10th, 2009 | Filed under Daewoo
resim