Arşiv

Arşiv ‘Maserati’ Kategorisi

Daha önca 2009 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Maserati GranTurismo S modelinin Automatic kodlu yeni versiyonu, 2 adet ithal edilecek olan Maserati GranTurismo S 300 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla Türkiye’de de satışa sunulacak.

Maserati GranTurismo S Automatic, ZF tarafından geliştirilen 6 ileri vitesli yeni otomatik şanzımanın ve 4.7 litrelik 440 HP güç ile 490 Nm tork üreten V8 motorun birlikteliğini simgeliyor. Quattroporte Sport GT S’te olduğu gibi takdir toplayan ve manuel modda kullanımda gaza tam basılarak vites küçültme gibi işletim operasyonlarından arındılarak daha hızlı ve sarsıntısız vites değişimleri sağlayan yeni şanzımanlı Maserati GranTurismo S Automatic, sürekli ayarlanabilir amortisörlere sahip Skyhook süspansiyon sistemiyle de rakipleri karşısında bir adım daha önde.

Daha önceki Maserati modellerinin tasarımlarına paralel biçimde otomobilin hemen fark edilmesini sağlayan sportif ve çarpıcı bir tasarıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip kapı eşikleri ve Trident tasarımlı yeni tip 20 inç’lik jantlarıyla dikkat çekiyor. Daha da zenginleştirilerek kuvvetlendirilen bir donanıma sahip Maserati GranTurismo S Automatic’te standart olarak sunulan Bluetooth ve isteğe bağlı olarak sunulan iPod arayüzü gibi unsurlar, Maserati Multimedya Sistemi’ni tamamlayıcı diğer modern teknolojiler arasında bulunuyor.

Devamını Oku …»

May 13th, 2011 | Filed under Maserati

Maserati’nin dört koltuklu ve katlanabilir tavanlı ilk modeli Maserati GranCabrio’yu Türkiye’de ilk müşterilerine teslim etmeye başlarken yeni siparişler alıyor. 4.7 lt 440 HP’lik V8 motorlu Maserati GranCabrio’nun yeni siparişleri ise Haziran ayından itibaren müşterilerine teslim edecek. Maserati GranCabrio 266.000 Euro’dan başlayan anahtar teslim satışa sunuluyor.

Devamını Oku …»

Mar 29th, 2010 | Filed under Maserati

2010 Maserati GranCabrio

İtalyan lüks ve spor otomobil üreticisi Maserati’nin GranCabrio adını verdiği ve göz alıcı tasarımıyla dikkat çeken yeni modeli. Maserati GranTurismo’nun çarpıcı tasarımına ek olarak 28 saniyede açılabilen veya kapatılabilen kumaş tavana sahip. Kaputu altında 440 HP güç üreten 4.7 litrelik V8 motorun yer aldığı Maserati GranCabrio, tavanı kapalı konumda iken 283 km/s’lik maksimum hıza ulaşabiliyor. 0-100 km/s hızlanmasını ise 5.4 sn’de tamamlayan Maserati GranCabrio, 80-120 km/s ara hızlanmasını ise 6 ileri vitesli otomatik şanzımanının atak yapısı sayesinde 4.2 saniyede ulaşıyor.

Maserati GranCabrio 266 bin Euro’dan başlayan anahtar teslim satış fiyatına sahip.

Devamını Oku …»

Eki 19th, 2009 | Filed under Maserati, Spor Arabalar

Maserati GranTurismo S Automatic, yeni tip 6 ileri otomatik şanzıman ile 440 beygir güç üreten 4.7 litrelik V8 motoruyla dikkat çekmektedir.

2010 maserati granturismo s automatic resim

Devamını Oku …»

Mar 8th, 2009 | Filed under Maserati
resim