Tata XT Kamyonet Fiyatı Ve Donanımı

Tata hafif ticari araç pazarına XT Kamyonet ile iddalı bir giriş yapıyor. Tata XT Kamyonet, başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere çok geniş bir hedef kitleye hitap ediyor.

140 beygirlik 2.2 lt Common Rail Dizel Turbo Intercooler motora sahip segmentinin en güçlü modeli olan XT Kamyonet, düşük yakıt tüketimiyle öne çıkıyor. Tata XT Kamyonet, 260cm x 185cm kasa ölçüsü ve 1.2 tona varan taşıma kapasitesiyle her türlü koşulda ihtiyaçları karşılayacak özelliklerde. Zengin bir donanımına sahip XT Kamyonet’te, uzaktan kumandalı merkezi kilit, JVC marka radyo/cd/mp3 çalar, elektrik kumandalı camlar, immobilizer, arka cam rezistansı, kilitli torpido gözü, fasılası ayarlanabilir cam silecekleri, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, far yükseklik ayarı, Bardak tutucular, yükseklik ayarlı emniyet kemerleri gibi özellikler yeralıyor.

Tata XT Kamyonet’ te isteğe bağlı olarak sac ya da alüminyum açık kasa alternatiflerinin yanında isteğe bağlı olarak kapalı kasa seçeneği sunuluyor. Tata XT Kamyonet’ in anahtar teslim satış fiyatı ise 23 bin 490TL. den başlıyor.

Lütfen düşüncelerinizi yazınız.

resim